Gordon Ramsay – przepis (1)

Gordon Ramsay – przepis na wegański bekon z Tiktoka

Rozpoznawalny na całym świecie dzięki Hell’s Kitchen Gordon Ramsay podzielił się na swoim Tiktoku przepisem na wegański boczek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wcześniej był kojarzony raczej z kuchnią wykorzystującą jako podstawowy składnik przeróżne rodzaje mięsa.

Gordon Ramsay – przepis na wegański boczek na kanale gwiazdy na TikToku

Najlepiej zarabiający szef kuchni na świecie Gordon Ramsay zgromadził na TikToku już ponad 25 milionów obserwujących. Dzieli się na nim m.in. przepisami na szybkie przekąski. W ostatnich dniach zaskoczył fanów dość nietypowym przepisem. Zobaczcie sami – Gordon Ramsay – przepis na wegański bekon.

Jak zrobić wegański boczek? Przepis na wegański boczek wg Gordona Ramsay’a. Lekko nie będzie

Choć film jest bardzo krótki, to montaż jest zrobiony na tyle sprawnie i profesjonalnie, że całość może sprawiać wrażenie bardzo “szybkiego” dania.

 

Jeśli jednak przyjrzymy się dokładnie, a w trakcie oglądania będziemy “pauzować” nagranie, zauważymy, że lista składników jest dość długa, a samo wykonanie wymaga dużej cierpliwości i dokładności.

 

Jednak końcowy efekt jest imponujący.

@gordonramsayofficialOops I did it again….I played with ##Vegan Teachers Heart with this ##BLT ? ##tiktokcooks ##learnontiktok

♬ Vegan BLT – Gordon Ramsay

 

Inni czytali: Zamienniki mięsa. Raport i prognozy na lata 2021-2029