Dla branży wege

Jeśli działasz w branży wege i masz już na koncie jakieś sukcesy i stale myślisz o rozwoju, to ta propozycja może być dla Ciebie. Domena (i przy okazji strona) Zamienniki Mięsa może być wkrótce Twoja

Przyszłość należy do zamienników mięsa a Zamienniki Mięsa (.pl) mogą należeć do Ciebie

Jak podaje Rzeczpospolita:

 

(…) do listopada 2020 r. w ujęciu rocznym sprzedaż roślinnych zamienników nabiału wzrosła wartościowo 44 proc., a ilościowo 50 proc. W przypadku zamienników mięsa wartościowo to 138 proc., a ilościowo 107 proc.

 

Współpraca – dla branży Wege

 

Jak zapewne dobrze się orientujesz w ostatnich latach popyt na zamienniki mięsa oraz zainteresowanie nimi stale rosną. Dowody spotykamy na każdym kroku.

 

W Biedronce, w Lidlu i w innych sieciach codziennie przybywa zamienników mięsa.

 

Nawet fast foody dostrzegły w tym już jakiś czas temu ogromny potencjał.

 

Własne wersje bezmięsnych produktów mają już największe, najbardziej rozpoznawalne marki

 

 

To jeszcze nie wszystko. Temat zamienników mięsa odkrywają coraz bardziej media. Początkowo w użyciu był zwrot substytuty mięsa, jednak konsumentom do gustu przypadł,

 

jak się okazało zwrot zamienniki mięsa, który jest bardziej „intuicyjny” i pojemny, brzmi przyjaźniej, a dla mediów na swój sposób sensacyjnie.

 

Dlaczego ludzie czytają newsy o zamiennikach mięsa, a dziennikarze piszą o zamiennikach mięsa? Bo to masowy produkt, może jeszcze nie teraz, ale każdy, kto zajmuje się tą branżą, wie, że czekają ją wzrosty.

 

Już teraz po wpisaniu w Google News frazy „zamienniki mięsa”…

 

… można przekonać się, że dziennikarze już zdecydowali – do pisania o potrawach, produktach wege wybrali jeden główny zwrot – czyli ZAMIENNIKI MIĘSA.

 

Tak to wygląda w GOOGLE NEWS – ZOBACZ >>>

 

Warto już teraz kupić domenę i portal Zamienniki Mięsa, zanim zainteresowanie i cena wzrosną jeszcze bardziej – wprost proporcjonalnie do wzrostu zainteresowania zamiennikami mięsa i popytu na nie.

 

Nie zapominajmy, że w kolejce do portfeli polskich wegetarian, wegan i flexitarian czekają już ogromne zagraniczne koncerny….

 

CENA>>> 

 

Kontakt ws. domeny TU >>>