czy lewandowski je mięso

Czy Lewandowski je mięso?

Transfer Roberta Lewandowskiego wzbudził zachwyt nie tylko Katalończyków, ale także milionów fanów na całym świecie. Równocześnie zainteresowanie jego osobą, trybem życia, sposobem utrzymania formy wzrosło do niespotykanych dotąd rozmiarów. Jedno z pytań nurtujących osoby, dla których zamienniki mięsa to sposób na życie jest to, czy Lewandowski je mięso? Postaramy się na nie odpowiedzieć.

Jak utrzymywać tak wysoką formę? Czy Lewandowski je mięso?

Pytania o to, czy Lewandowski je mięso, pojawiały się już w czasach jego gry w Bundeslidze. Temat wrócił ze zdwojoną siłą, gdy w mediach zaczęły pojawiać się artykuły sugerujące, że Robert Lewnadowski “Lewy” odstawił mięso.  Jak się okazało, rezygnacja Lewego z mięsa była faktem, jednak zmiana, choć dość sensacyjna, okazała jedynie okresowa. Naszemu piłkarzowi chodziło o przeprowadzenie swoistego testu i odpowiedź na pytania, czy zrezygnowanie z jedzenia mięsa będzie miało wpływ na jego kondycje, samopoczucie, sprawność i wyniki.

Inni czytali także: Zamienniki mięsa. Jakie plany mają Brytyjczycy…

Lewy w Barcelonie. Lewandowski nie je mięsa?

Choć ostatnio na fali zwiększonego zainteresowania fanów i mediów Robertem Lewandowskim pojawiają się pytania o jego aktualną dietę i ogólnie styl życia, to trudno znaleźć źródła, które potwierdzałyby, że testowana kiedyś okresowa zmiana, stała się zmianą permanentną.

W zasadzie, na dzień dzisiejszy nie da się znaleźć potwierdzonych (a właściwie żadnych) informacji o tym, że Robert Lewandowski przestał jeść mięso. Natomiast w kilku ogólnie dostępnych źródłach są informacje o tym, że stara się jeść je w ograniczonym zakresie i w ilościach, których nie przekracza.